K50H1203 ( IKW50N120H3 ) TR IGBT 1200V 50A TO-247
د.ج
750,00
Disponibilité:
209 in stock
K50H1203 ( IKW50N120H3 ) TR IGBT 1200V 50A TO-247 quantity